Ropczyce, Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Stolarz Budowlany

Francja( Brides Les Bains)n

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

STOLARZ BUDOWLANY

Miejsce Pracy: FRANCJA(Brides les Bains)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-montaż okien, drzwi, parkietów
-montaż boazerii, mebli, podłogi

WYMAGANIA:
-doświadczenie na podobnym stanowisku(2-3lata)
-prawo jazdy kat.B( mile widziany własny samochód)
-chęć i motywacja do pracy
-gotowość do szybkiego wyjazdu(praca"od zaraz")

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
-umowa o pracę tymczasową
-możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin
-darmowe zakwaterowanie
-ekwiwalent żywieniowy
-dodatek transportowy
-pomoc w organizacji wyjazdu, opieka biura podczas trwania kontraktu

KONTAKT:
Aplikacje (CV) prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy: praca.francja@interkadra.pl W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 504734983

Ogłoszenie dodane: Sroda, 31 Pazdziernik, 2018  12:19

Identyfikator: 644403

Wyświetleń: 1146