Ropczyce, Podkarpackie Darmowe Ogłoszenia


Ropczyce, Podkarpackie

zmień miasto

Podkarpackie / Ropczyce / Praca / Praca dla Kierowcy
<< Poprzednie ogłoszenie

Dam prace kierowca Ropczyce

(Ropczyce)


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Zatrudnię kierowcę z własnym samochodem z hakiem holowniczym.
Praca polega na jedzeniu z przyczep± reklamow± po Ropczycach 7 godzin od 9 do 16 z małymi przerwami i przerw± na obiad. W czasie tych 7 godzin trzeba przejechać 90 - 100 km. Praca od zaraz. Wynagrodzenie na rękę 130 zł za dzień czyli 7 godzin paliwo we własnym zakresie.
Od kandydata wymagamy samochodu osobowego sprawnego technicznie z hakiem holowniczym, auto musi być czyste, znajomo¶ci topografii Ropczyc i okolic, prawo jazdy kat. B, do¶wiadczenie w jeĽdzie i cofaniu z przyczep±.
Mile wdziane aby kandydat posiadał prawo jazdy kat. E i posiadał własny aparat fotograficzny może być w komórce.
Je¶li jeste¶ zainteresowany dzwoń 889 335 250

Ogłoszenie dodane: Sroda, 17 Pazdziernik, 2012  11:11Szukano w Ogłoszeniach...

Auto Moto Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Niania do dziecka Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca Sezonowa Praca dla Kierowcy Praca za granic± Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Pracy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto bydgoszcz iPhone 6 kierowca kraków nastolatka pary sex spawacz sprzedam szczecin szukam kochanka tablica.pl